Pirmąjį BLKL savaitgalį - triuškinama „A Team" pergalė

Pirmąjį BLKL savaitgalį - triuškinama „A Team" pergalė 51

Penktadienį Londone oficialiai startavo 13-asis Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) sezonas, o pirmąjį savaitgalį lygoje buvo sužaistos penkerios dvikovos, kuriose varžėsi elitiniame divizione kovojančios „Tornado“, „Viesulo BC“, „A Team“, „Maxx Join Ltd BC“, „Brickson-Medelyno“, „Builders Team BC“, „Credo“, „Volfo“, „Artistų“, „Spartos BC“ komandos.

Penktadienį į dvikovą kilo „Tornadas“ ir „Viesulas BC“ ekipos. Čia triumfavo „Viesulo BC“ komanda, įveikusi savo priešininkus rezultatu: 85:74.

Pergalę išplėšti padėjo naudingiausias „Viesulo BC“ ekipos įžaidėjas Aurelijus Jančenko, kuris taip pat pelnė daugiausiai taškų šeštadienio vakaro rungtynėse. A. Jančenko pelnė 34 taškus, atkovojo tris kamuolius.

Nors „Tornado“ ekipa turėjo didesnį pranašumą atkovodama priešininkų kamuolius, „Viesulo BC“ vyrai, pasižymėjo ne tik taiklesniu metimu, bet ir pelnė daugiau taškų perimdami kamuolius.

Nugalėtojų komandos vadovas Aurimas Burokas buvo labai laimingas: „Smagu, jog pergalingai pradėjome BLKL sezoną, juolab kad su „Tornadu" visada būna įdomios rungtynės, bet šį kartą vedamas Aurelijaus Jančenko mūsų klubas įsirašė pirmąją pergalę.

Džiugu, jog komanda, žaidė kaip vienas kumštis ir užsivedė. Nors daug naujų veidų mūsų komandoje, tačiau ačiū varžovams už gerą kovą. Taip pat didelis ačiū žaidėjams bei žiūrovams, kurie ateina į mūsų komandos rungtynes."

Tuo tarpu „Tornado" idėjinis vadas Dainius Balčiūnas taip pat buvo geros nuotaikos: „Ne tokio starto tikėjomes, bet įžvelgiau daug ir pozityvių dalykų mūsų žaidime po šių rungtynių, pataisysime klaidas ir ruošimės kitai dvikovai, džiaugiuosi visų žaidėju indėliu ir tikiu, kad šis sezonas bus labai įdomus, pavyko surinkti pajėgią komandą, kuri tikrai gali varžytis dėl aukštų pozicijų.

Manau keletą savaičių susižaidimui, dar reikia, kol pradėsime demostruoti gerą formą ačiū žaidėjams, sirgaliams ir komandos rėmėjams, kurie visada kartu."

„Tornadas“ Mantas Kesminas 24 (10 atk. kam., 6 klaidos), Vilius Akučka 17, Ernestas Marcauskas 10 (2 atk. kam).

„Viesulas BC“: Aurelijus Jančenko 34 (3 atk. kam., 3 per. kam., 1 rez. perd.), Edvinas Narutdinovas 7 (5 atk. kam., 3 rez. perd., 5 per. kam., 7 klaidos) Tadas Buivydas 16 (7 atk. kam., 6 klaidos).

Kitos rungtynės buvo žaidžiamos jau sekmadienį. Londono lygoje susikovė „A Team“, bei „Maxx Join Ltd BC“ komandos. Pastaroji ekipa buvo sutriuškinta rezultatu: 121:60.

Stulbinamą pergalę iškovoti „A Team“ ekipos vyrams garantavo Karolio Stepanavičiaus indėlis: tą patį vakarą jis tapo ne tik naudingiausias rungtynių lyderis, bet ir pelnęs daugiausiai taškų (24) ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Prie komandos pergalės prisidėjo ir kiti ekipos vyrai: sėkminga diena buvo ir Artūrui Padriežui, Tomui Kazlauskui, Darius Kalnučiui. Jie pasižymėjo atkovodami priešininkų kamuolius.

Šiek tiek sušvelninti dvikovos galutinį rezultatą padėjo Mindaugo Birštono žaidimas, rungtynių metu jis atkovojo septynis kamuolius. „Maxx Join Ltd BC“ ekipos sunkiojo krašto žaidėjas Andrius Sirutis pelnė 17 taškų ir atkovojo keturis kamuolius.

Sekmadienio popietę įvyko dar vienos rungtynės tarp „Brickson-Medelynas“ ir „Builders Team BC“ ekipų. Dvikova baigėsi rezultatu: 78:72.

Vykusi įtempta kova tarp šių dviejų komandų ant pakylos iškėlė rungtynių lyderius. Naudingiausiu dvikovos žaidėju tapo „Builders Team BC“ vidurio puolėjas Edvinas Vaupšas, surinkęs dvidešimt naudingumo taškų.

Rungtynėse pasižymėjo ir kiti komandos vyrai: Robertas Talevičius ir Vytas Degutis. Abu žaidėjai pelnė po dvidešimt taškų. R. Talevičiui taip pat pavyko atkovoti dešimt kamuolių.

„Brickson-Medelynas“ ekipos žaidėjų gretose pasižymėjo Benas Švalkūnas, savo komandai pelnęs dešimt taškų. B. Švalkūnas, be abejo, pateko į rungtynių lyderių lentelę, tokį nuopelną pavyko pasiekti atkovojus dešimt priešininkų kamuolių. Atakuojantis komandos gynėjas Andrius Slavinskas perėmė šešis kamuolius.

Sekmadienio vakaro rungtynes pradėjo „Credo“ bei „Volfas“ ekipos. Šį kartą „Credo“ komandos vyrai turėjo nusileisti savo priešininkams rezultatu: 89:77.

Rungtynių lyderis, atsižvelgiant į rezultatą, išsiskyrė. Čia nuopelnai už naudingumą žaidžiant dvikovos metu teko „Credo“ ekipos įžaidėjui Audriui Ramonaičiui, jis surinko 36 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus. 22 taškus pelnė vidurio puolėjas Justinas Muzikevičius.

Dvikovos nugalėtojai irgi pateko į rungtynių lyderių lentelę: 11 kamuolių atkovojo Irmantas Bernotas, po 3 rezultatyvius perdavimus atliko Donatas Andrulis ir Artūras Dirsė.

Paskutinė vakaro dvikova buvo įtempta, pasibaigusi keturių taškų skirtumu. Rungtynėse susitiko „Artistai“ ir „Sparta BC“ komanda, pastaroji turėjo nusileisti priešininkams rezultatu 77:73.

Įtemptos kovos atmosferą galėjo lemti daugybė skirtingų faktorių, tai pastebima ir rungtynių lyderių lentelėje pateiktoje statistikoje. Naudingiausias dvikovos žaidėjas tapo „Sparta BC“ lengvojo krašto žaidėjas Dainius Aleknavičius, jis surinko 23 naudingumo taškus.

Rungtynių metu pasižymėjo ir kiti komandos žaidėjai, pelnę po 21 tašką: Andrius Burkšaitis, Justas Sakalauskas bei Dainius Aleknavičius.

Tuo tarpu „Artistų“ komandos gretose išsiskyrė vidurio puolėjas Samba Thiam, jam pavyko atkovoti 12 priešininkų kamuolių, taip pat pelnyti 15 taškų.


‹ atgal
BLKL © 2019

uždaryti